Livestream (0)
StreamerNazwa/GraOgląda
MkRR3OFF
FreakyGamerzzOFF
GorgonOFF
BonkolOFF
GamesManiacOFF
1

Call of Duty: Ghost – Wojny Klanów

20130521202807

Wojny klanów, rzecz doskonale znana z niejednej produkcji, teraz i w Call of Duty: Ghost. Potyczki klanowe zaczną się już 25 listopada.

Wojny klanów pozwolą na rywalizację 8 klanów na wirtualnej mapie, na której znajdziemy 10 strategicznych lokacji, każda odpowiadająca danemu trybowi gry. Odnoszenie zwycięstw będzie nagradzane punktami, które pozwolą na kontrolowanie danego obszaru, który zaś odblokowuje wszelakie bonusy. Gracze, którzy nie zdecydowali się w danym momencie brać udziału w wojnie, również mogą korzystać z profitów wywalczonych przez pozostałych członków. Dostęp do wojny klanów stanie się możliwy z pozycji darmowej aplikacji na urządzenia mobilne z systemami: iOS, Android i Windows Phone.

Co dwa tygodnie będą się odbywać przetasowania klanów, nowi wrogowie dobierani będą w oparciu o liczbę członków, aktywność oraz umiejętności. Wyjątkiem jest pierwsza rotacja, która potrwa tylko tydzień. W ten weekend gra zbierze informacje o wszystkich klanach z przynajmniej trzema osobami. Zebrane informacje posłużą do podzielenia ugrupowań graczy na cztery kategorie, w obrębie których będą wybierane strony konfliktu.

Grupowanie się w klany jest zawsze ok, ciekawi mnie tylko jak będzie działało dobieranie przeciwników i czy będzie działało.

Dodano przez

Dodaj komentarz